Metal Travel Agency “15 aastat!” 17.01.2015

Jaanuaris täitub 15 aastat päevast, mil rühm entusiaste minu tungival pealekäimisel loovutas märkimisväärse osa oma sissetulekust, et sõita Prahasse, Queensryche kontserti kuulama. Aastad on möödunud ja täna saab huviliste hulka mõõta juba tuhandetes.
Selle märkimsväärse sündmuse väärikaks tähistamiseks toimub rockiklubis Tapper laupäeval 17.01.2015 suuremat sorti pidu!
Oodatud on kõik endised, praegused ja tulevased fännid. Loomulikult on oodatud ka kõik ülejäänud, kes soovivad sellest üritusest osa saada.
Uksed avatakse kl. 19.00, pakutakse tervitusnapsu ja suupisteid, avatud on baar.
Muusikalise osa eest hoolitseb DJ Saviste ja juubelile vääriliselt on laval ka korralik bänd, sedakorda Soomest – Domination Black
Kes suvel HRL-i külastasid on neid vabas õhus ilmselt näinud, sedakorda siis võimalik osa saada nende klubiesinemisest.
Väike stiilinäide nende viimaselt 2012 ilmunud plaadilt “Dimension: Death”

Silmailu pakuvad tantsutüdrukud ja oodata on ka väikest üllatust.
Nagu ikka toimub reisiloterii, mille tulemusena kaks õnneliku inimest 2015 aastal tasuta reisile saavad. Valikuteks Brutal Assault ja Masters of Rock vabal valikul.

Kuna ürituse korraldamisega kaasnevad märkimisväärsed kulud, siis olen sunnitud seekord ka väikest sissepääsuraha küsima. Loodan, et 5.- eurone pilet kedagi eemale ei peleta.
Kõik pääsmed osalevad samuti loosimises, mille tulemusena selgub kolmas inimene, kes tasuta reisile sõidab.

Pidu kestab kuni rahval rammu!

Peatse kohtumiseni!
Riho
MTA

Posted in UUDISED | Comments closed

Masters of Rock 2015 eelinfo!

Tsehhimaal toimuval MOR festivali kuupäevad ja esimesed bändid teada!
Sõit toimub 08.07-14.07.2015, oma esinemist on tänasega kinnitanud:

- NIGHTWISH (FIN)
- POWERWOLF (GER)
- GAMMA RAY (GER)
- SONATA ARCTICA (FIN)
- GOTTHARD (SUI)
- KAMELOT (USA)
- DELAIN (NED)
- KROKUS (SUI)
- LEGION OF THE DAMNED (NED)
- BLUES PILLS (SWE/USA/FRA)
- CREMATORY (GER)
- SEPTICFLESH (GRE)
- VOODOO CIRCLE (GER)
- GUS G. (GRE)
- XANDRIA (GER)
- MERCENARY (DEN)
- AVATAR (SWE)
- LACRIMAS PROFUNDERE (GER)
- SERIOUS BLACK (GER)

Täpsemat infot vaata rubriigist 2015 aasta reisid!

Posted in UUDISED | Comments closed

Hellfest 2015 kuupäevad selgunud!

Hellfest 2015 leiab aset Prantsusmaal , Clissonis 19.-21.06.2015
Reis nimetatud festivalile toimub (orienteeruvalt) kuupäevadel 16.06 – 24.06.2015
Ühtegi esinejat tänase seisuga välja kuulutatud ei ole ( festivali kodulehel ilutsevad veel eelmise aasta bändid ja hinnad, ärge laske end heidutada) kuid mingi hulk sooduspileteid paisati juba müüki. Müüdi 1tk inimese kohta ja jagus neid mõneks minutiks.
Kõik see annab alust arvata, et kui õige piletimüük lahti läheb, siis tuleb kiiresti reageerida. Seega kõik, kel plaan ja soov sellele festivalile sõita võiksid hakata endast märku andma, et teaksin arvestada.
Kuna hetkel puuduvad lennugraafikud kui ka info piletihindade kohta, siis täpsemat informatsiooni on keeruline anda. Oletuslikult kujuneb reisi koguhinnaks koos pääsmega umbkaudu 500-520 eurot.

Online saate prantslaste tegemistele kaasa elada siin:

www.hellfest.fr

Posted in UUDISED | Comments closed

W:O:A 2014 OLULINE!

Oluline info Wackenile sõitjatele!

Kogunemine ja pagasi bussi laadimine toimub teisipäeval
29.juulil kl. 16.30-17.00 Tallinna Reisisadama D-terminalis.

Buss on välja müüdud viimase kohani – laiutada ei saa :(
Asjade pakkimisel tasuks jälgida printsiipi, et kõik see kraam, mida ei ole enne kohalesaabumist vaja (telgid, magamiskotid jne.) võiks olla ühes ja sattuda bussi kõhtu. Kõik need asjad, mida aga vaja laevas ja teel olles (raha, hügieenivahendid, ravimid, reisidokument jne.) võiks sattuda teise kotti, mis oleks käeulatuses.
Väga tüütu on sellise ilmaga pagasiruumi tühjaks laadida selleks, et keegi kõige alumisest kotist oma hambaharja kätte saaks

Laevapiletid saab sadamas minu käest. Kui keegi soovib kajutikaaslast vahetada, siis sellega saab tegeleda juba laeva pardal kajutikaarte vahetades. Kuna mul puudus info, kes kellega magada tahab, siis paigutasin inimesed kajutitesse oma suva järgi.

Festivalipääsmed on minu käes, need saab kätte vahetult enne ürituse algust. Kes pääsme ise soetas – kandke hoolt, et see ikka kaasa saaks!

Meeletuid õllekoguseid pole Tallinnast mõtet kaasa vedada – neid pole kohapeal kusagil jahutada.

Võtke kaasa Eesti lipp (või mitu) et laagriplatsi nähtavamaks muuta.
Kindlasti oleks abiks ka taskulamp.
Minu poolt on kaasa anda kaks varjualust!

Teisipäeval näeme RAIN OR SHINE!

Riho

Posted in UUDISED | Comments closed

Graspop ja Hellfest, pagasiinfo!

Teie raha kokkuhoidmise eemärgil liigub suurem pagas festivalipaika maad mööda ja lend toimub vaid käsipagasiga. Käsipagasi lubatud mõõdud on 20 x 40 x 55 cm ja seal ei tohi sisalduda külm- ja tulirelvi, lõhkeained, mürgiseid aineid, teravaid metallesemeid jne. Vedelikud peavad olema max 100 ml taaras ja pakitud ühte liitrisesse mini-grip kotikesse (kui endal pole,siis lennujaamast antakse)
Suuremate kohvrite ja telkide laadimine bussidesse toimub pühapäeval 15.juunil kl. 17.00-18.00 Balti Jaama bussiparklas. Püüdke kaasa võtta ainult hädavajalik, sest rahvast on palju ja pagasiruumi maht piiratud.
Varustage oma asjad ka siltidega Graspop või Hellfest, sest erinevalt eelmistest aastatest liigub Hellfesti buss koheselt tagasi Eesti poole ja saate oma varanduse kätte ilmselt juba 25. juuni hilisõhtul.
Graspopi pagas laekub tõenäoliselt 2.juuli hilisõhtul.

Posted in UUDISED | Comments closed

Masters Of Rock 10.-13.07.14 Vizovice (CZ)


Südasuvine festival Tsehhi kagunurgas ei vaja ilmselt pikemat tutvustamist. Juba üle kümne aasta on MTA sinna huvilisi viinud ja muljed on alati positiivsed.
Odav ja hea söök-jook pealekauba.
Erinevalt varasematest aastatest, lisasin seekord tagasiteele Poolas ka vahemajutuse.

Reisiprogramm:

K.09.07 – väljasõit Tallinnast Balti jaama bussiparklast kl. 9.00,
Pärnust Kaubamajaka parklast kl. 11.30. Teel suitsu ja söögipausid

N.10.07 - hommikul jõuame Vizovicesse, telkijad suunduvad laagrisse, teistega sõidame edasi hotelli.

N.1o.07. – P.13.07Masters Of Rock

Esinemisjärjekord siis selline:

Day 1 (Thursday 10/7)
01:00 – 02:00 Stryper 1h
23:00 – 00:30 Anthrax 1h30m
21:00 – 22:30 Dream Theater 1h30m
19:15 – 20:30 Airbourne 1h15m
17:40 – 18:50 Axxis 1h10m
16:20 – 17:20 Russkaja 1h
15:10 – 16:00 Serenity 50m
14:00 – 14:50 Kreyson 50m

Day 2 (Friday 11/7)
00:45 – 02:00 Behemoth 1h15m
22:45 – 00:15 Sabaton 1h30m
21:00 – 22:15 Epica 1h15m
19:15 – 20:30 Korpiklaani 1h15m
17:30 – 18:45 Rock Symphony 1h15m
15:45 – 16:45 Die Happy 1h
14:25 – 15:25 Visions of Atlantis 1h
13:10 – 14:10 Doga 1h
12:05 – 12:55 Gloryhammer 50m
11:00 – 11:50 The Snuff 50m
10:00 – 10:45 Embryo 45m

Day 3 (Saturday 12/7)
00:50 – 02:00 The Exploited 1h10m
22:50 – 00:20 Helloween 1h30m
21:05 – 22:20 Arch Enemy 1h15m
19:25 – 20:35 Michael Schenker 1h10m
18:05 – 19:05 Freedom Call 1h
16:45 – 17:45 Grand Magus 1h
15:10 – 16:30 Citron 1h20m
14:00 – 14:55 Suicidal Angels 55m
12:50 – 13:45 Sebastien 55m new
11:45 – 12:35 Salamandra 50m
10:40 – 11:30 Forrest Jump 50m
09:40 – 10:25 Six Degrees of Separation 45m

Day 4 (Sunday 13/7)
22:30 – 24:00 Sebastian Bach 1h30m
20:45 – 22:00 Unisonic 1h15m
19:00 – 20:15 Krokus 1h15m
17:30 – 18:30 Eluveitie 1h
16:10 – 17:10 Terrana 1h
14:50 – 15:50 Civil War 1h
13:30 – 14:30 Skwor 1h new
12:15 – 13:15 Legendy se Vraci 1h
11:05 – 11:55 Captain Mendess 50m
10:00 – 10:45 Black Widow 45m

E. 14.07 hommikul kl. 9.00 alustame tagasiteed. Traditsiooniline Marketipeatus Tsehhis, majutume Poolas hotellis

T. 15.07 – Jätkame koduteed, saabumine Tallinnasse enne keskööd

Reisipaketid on kahesuguse hinnaga

Telgipakett 195.- eurot sisaldab:

* bussitransport Vizovicesse ja tagasi
* festivalipääse
* vahemajutus Poolas tagasiteel

Hotellipakett 295.- eurot sisaldab:

* bussitransport Vizovicesse ja tagasi
* festivalipääse
* 4 ööd Zlinis hotellis koos hommikusöökidega
* vahemajutus Poolas tagasiteel

Hotelli ja festivalipaiga vahel kurseerivad rongid (ca pool tundi sõitu, pilet 1.- euro) samuti on võimalik liigelda festivalitaksoga

Reisile registreerumiseks saada e-kiri aadressile info@metaltravel.net või metaltravel@gmail.com
Märgi ära ürituse nimi, oma nimi, isikukood ja kontakttelefoni number.
Ära unusta mainimast, kas soovid ööbida telgis või hotellis.

Broneeringu kinnitab 50.- eurone sissemakse Hepato OÜ kontole nagu kirjeldatud rubriigis KONTAKT(tutvu kindlasti ka püsikorralduse variandiga).

Lõplik summa peab olema üle kantud hiljemalt juuni lõpuks.

Also posted in 2014 REISID | Comments closed

Hellfest 2014 headlinerid teada!

20.-22.06 Clissonis toimuval Hellfestil on aastal 2014 peaesinejaiks välja kuulutatud:

Iron Maiden
Black Sabbath
Aerosmith

Lisaks veel hulk nimekaid tegijaid nagu Soundgarden, Deep Purple, Status Quo, Megadeth, Emperor,Slayer, Trivium jpt.

Lisanfo rubriigist 2014 Reisid ja Hellfesti kodukalt:

http://www.hellfest.fr/splash/

Posted in UUDISED | Comments closed

Muutus Roger Watersi kontserdi koht ja kuupäevad!

Seoses mitme ebasoodsa asjaolu kokkulangemisega olin sunnitud muutma Roger Watersile sõidu kuupäevi ja ühes sellega ka sihtkohta.
Sõit toimub 24.-26.aprill St. Peterburgi, üksikasjad viisade jms. kohta rubriigis 2011 reisid
Usun, et võimalus St. Peterburi külastada, pakub huvi paljudele.
Vabu kohti veel on aga 25. märtsiks vaja passi ja pilti, et kiirustage!

Posted in UUDISED | Comments closed

21.01.2011 MTA sünnipäev rockiklubis Tapper

Aasta on taas möödas ja aeg valmistuda uueks hooajaks. Metal Travel Agency alustab oma 12. hooaega reedel 21. jaanuaril koosviibimisega rockiklubis Tapper (Pärnu mnt. 158 g) www.tapper.ee
Kõik endised, praegused ja tulevased fännid on oodatud,
soolisi ega vanuselisi piiranguid ei ole.
Uksed avatakse kl. 19.00 ja kiirematele on maja poolt tasuta ka tervitusnaps!
Live muusika poole eest kannab hoolt ansambel Reckless ja muusikamasinast valib parimaid lugusid DJ Andres (Cypsis) Saviste

Õhtu edenedes toimub huvilistele, kes omale raatsinud 1.- eurose loteriipileti osta,õnneloos, kus on võimalik võita:

* MTA t-särk (loosi läheb 2 tk.)
* reis festivalile Masters of Rock 13.-19.07.2011
* reis festivalile Brutal Assault 10-15.08.2011

Silmailu pakub ka Yahna Müstika Maagilisest Teatrist, kes esitab Sensuaalse Tribal Fusion kõhutantsushow

www.mystika.ee
www.yahna.eu

Kogu üritus on tasuta ja kestab kuni rahval rammu!
Ole kohal!!!

Posted in UUDISED | Comments closed

13.01.2011 Wackeni piletid otsakorral!

Saksamaalt saabunud info kohaselt on Wackeni piletitest müüdud juba üle 80% See annab alust arvata, et kauemaks, kui veebruari keskpaik, neid vabamüüki ei jagu. Seega kõik, kel soov nimetet festivali külastada – on põhjust kiirustada!
Festivaliinfot vaata:
www.wacken.com

Reisiinfot vaata rubriigist 2011 aasta reisid

Posted in UUDISED | Comments closed